شکر قهوه ای
موضوعات داغ

خواص شگفت انگیز شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتی و اسلامی

مرکز پخش شکر قهوه ای اصل نیشکر

خواص شگفت انگیز شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتی و اسلامی. تشخیص شکر قهوه ای اصل و تقلبی. شکر قهوه ای برای پوست، مو، نوزاد، یبوست، زنان باردار. قیمت روز شکر قهوه ای ارگانیک نیشکر و قند قهوه ای. شکر قهوه ای شهدانه برای مصارف خانگی و عطاری ها، قنادی ها، ارگانیک سرا و … در ادامه بخوانید…

خواص شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتیخواص شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتی

خواص شکر قهوه ای برای دیابت و پوست در طب سنتی چیست؟

مضرات شکر قهوه ای کدامند؟

قیمت عمده شکر قهوه ای برای خرید و فروش چقدر است و از کجا تهیه کنیم؟

کالری یک قاشق شکر قهوه ای

کالری و مواد معدنی یک قاشق شکر قهوه ای می تواند سلامتی شما را تضمین کند. کالری ۱۰۰ گرم شکر قهوه ای نیشکر دارای مواد معدنی زیر است:

چربی کل ۰ g  
چربی اشباع ۰ g  
چربی چنداشباع‌نشده ۰ g  
چربی تک‌اشباع‌نشده ۰ g  
کلسترول ۰ mg  
سدیم ۲۸ mg  
پتاسیم ۱۳۳ mg  
کربوهیدرات کل ۹۸ g  
فیبر غذایی ۰ g  
قند ۹۷ g  
پروتئین ۰٫۱ g  
ویتامین آ ۰ IU ویتامین ث ۰ mg
کلسیم ۸۳ mg آهن ۰٫۷ mg
ویتامین دی ۰ IU ویتامین ب۶ ۰ mg
ویتامین ب۱۲ ۰ µg منیزیم ۹ mg

منبع: ویکی پدیا

شکر قهوه ای در طب سنتی

شکر سرخ و شکر قهوه ای دفع کننده سرطان است و بدن را از سرطان ها غیر قابل نفوذ می کند. اما شکر سفید برعکس شکر قهوه ای مولد و ایجاد کننده انواع مرض ها و سرطانهاست. از آن می توان برای گرفتگی صدا استفاده کرد و اگر آن را با آب گرم و روغن بادام بنوشند مفید خواهد بود و قولنج و کولیت و ورم و باد روده نیز با شکر سرخ همراه با روغن گاو درمان می گردد . همچنین برای درد ناف و گرفتگی های شکمی و پاک کردن بقایای جفت از رحم زنانی که تازه وضع حمل کرده اند مفید است . در هنگام احتباس ادرار (بندآمدن ادرار) در مثانه نیز کاربرد دارد.

خواص شکر قهوه ای در طب اسلامی

مصرف شکر قهوه ای از نظر شرعی هیچ گونه مشکلی ندارد. از آنجا که شکر قهوه ای نیشکر بصورت کاملاً طبیعی از نیشکر بدست می آید و از مواد افزودنی در ساخت آن بکار برده نمی شود، در طب اسلامی که منشأ آن طب سنتی ایرانی می باشد، خوردن آن مانعی نداشته بلکه سبب سلامتی و تندرستی نیز می گردد.

بر خلاف ادعای برخی صاحب نظران، شکر به نوبه خود بد نیست، در طب اسلامی بعنوان درمان وبا از شکر سلیمانی بعنوان  “طیب مبارک” نام برده شده است. همچنین ماده اولیه داروهای دیابت در طب اسلامی بیشترش شکر می باشد. منبع:طب اسلامی

دیگر خواص شکر قهوه ای

  • هبود کبد
  • از بین برنده گرفتگی عروق
  • تنظیم انسولین
  • خونساز
  • سم زدایی
  • بهبود اسم و تنفس
  • قند دیر جذب
  • لاغری

دیابت و شکر قهوه ای

شکر قهوه ای برای دیابت هم مفید است. این شکر به دلیل داشتن مواد معدنی طبیعی فراوان و برعکس شکر سفید تشدید کننده احوال افراد دیابتی نیست و جایگزین بهتری برای شکر و قند سفید است.سوال بسیاری از مشتریان ما و افرادی که با ما در تماس هستند این است که آیا شکر قهوه ای برای دیابت مفید است یا خیر؟ ناگفته پیداست شکر قهوه ای اگر طبیعی و اصل باشد( یعنی شکر سفیدی نباشد که برخی ملاس می زنند و قهوه ای رنگ تحویل مشتری می دهند) ضمن مضر نبودن آن، برای بدن مفید است و بهتر است بیماران مبتلا به دیابت با تجویز و اجاره پزشک مصرف نمایند.

در افراد دیابتی که قطع مصرف شکر برای آن ها سخت است شکر قهوه ای طبیعی به دلیل کالری و شاخص گلیسمی پایین تر، جایگزین مناسبی برای مصرف شکر سفید محسوب می شود.

خواص شکر قهوه ای برای پوست

این محصول همچنین باعث شادابی و طروات پوست نیز میگردد. هر پوستی که مرتباً پوسته پوسته می شود، پوست سالمی است چه از نظر کارکرد و چه از نظر ظاهر این امر باعث می شود که پوست بتواند راحت تر نفس بکشد و بعد از مدتی درخشندگی خاصی داشته باشد و همچنین پوست نرم تر می شود.

برای ترمیم پوست و برطرف کردن خشکی و چین چروک می توانید از ماسک شکر قهوه ای هم استفاده کنید.

خواص شکر قهوه ای برای نوزاد

همانطور که در بالا گفته شد، شکر قهوه ای دارای مواد معدنی طبیعی بوده و خواص آن برای نوزاد بسیار بااهمیت است. شکر قهوه ای با مواد معدنی ذکر شده می تواند علاوه بر سلامتی و تندرستی سبب رشد استخوانی و تامین مواد مورد نیاز بدن کودک شود. مواد معدنی همچون؛ آهن، کلسیم، پتاسیم، سدیم، منیزیم و … می تواند کودک شما را برابر بیماری ها و ویروس ها مصون نگهدارد.

شکر قهوه ای برای زنان باردار

مصرف شکر قهوه ای در دوران بارداری نیز مفید است و ضمن تامین مواد معدنی مورد نیاز مادر به سلامتی جنین نیز کمک می کند. شکر قهوه ای همچنین برای تسریع درد و زخم زایمان مفید است.

شکر قهوه ای سفت شده

شکر قهوه ای نیشکر اصل و طبیعی بصورت کریستال است و سفت شده نیست. در صورت مشاهده همچین شکری از خرید آن صرف نظر کنید چون ممکن است که شکر سفیدی باشد که ملاس پاشیده باشند و رنگ آن قهوه ای شده و بسیار چسبناک و رنگی غیرمعمول دارد.شکر قهوه ای کلوخه شده و سفت اگر اصل هم باشد دلیل سفتی آن می تواند مدت زمان زیاد نگهداری آن بوده باشد.

تشخیص شکر قهوه ای اصل نیشکر

برای تشخیص شکر قهوه ای اصل چند قاشق شکر قهوه ای را در یک لیوان آب حل کنید در صورتی که پس از هم زدن آب تغییر رنگ نداد و به عبارتی دانه های شکر به رنگ قهوه ای خود ثابت ماندند، می توانید از اصل بودن شکر مطمئن شوید و در غیر اینصورت این شکر سفید است که ملاس خورده است. ملاس جزئی از شکر قهوه ای است و براحتی از آن جدا نمی شود.

شکر قهوه ای اصل نیشکر و ارگانیک کمی مرطوب است هرچند نمونه هایی از شکر قهوه ای پودری هم یافت می شود، اما اصالت شکر قهوه ای این است که کمی رطوبت دارد و طعم آن متفاوت از شکر سفید است.
خواص شکر سفید

جالب است بدانید؛ شکر سفید هیچ گونه خواص مفیدی ندارد و فقط یک شیرین کننده است. از شکر سفید برای تولید بسیاری از مواد خوراکی که روزانه مصرف میکنیم استفاده می شود و یکی از عناصر پایه برای اکثر مواد خوراکی تولیدی هاست.

مضرات شکر سفید

هرچقدر از مضرات شکر سفید بگوییم کم است. شکر سفید از علل اصلی بیماری های؛ قلبی، دیابت، سرطان، چاقی مفرط، پوسیدگی دندان، فشارخون، پوکی استخوان و … است.

فرآیند تولید شکر سفید

شکر سفید از شکر خام نیشکر و یا چغندر بدست می آید. فرآیند آن اینگونه است که شکر خام (که همان شیره نیشکر بوده و رنگ آن قهوه ای است) با افزودن مواد شیمیایی ملاس(حاوی تمامی مواد معدنی بالا) موجود در آن را جدا می کنند و به رنگ سفید تبدیل می شود. این شکر بسیار بسیار خطرناک است.

شکر قهوه ای شهدانه

شکر قهوه ای شهدانه از نیشکر خالص جنوب تهیه شده و در بسته بندی های ۹۰۰ گرمی و ۵۰ کیلویی موجود است.

شکر قهوه ای را از کجا تهیه کنیم

اگر برایتان سوال است که شکر قهوه ای را از کجا تهیه کنیم، به عرض به حضورتان می رساند که جای درستی آمده اید.

مرکز فروش شکر قهوه ای

این مجموعه با سابقه ای چند ساله با افتخار اعلام مینماید که یک مرکز فروش شکر قهوه ای با قیمت رقابتی هستیم.

مرکز پخش شکر قهوه ای

بازار شیرین ایران، به عنوان مرکز پخش شکر قهوه ای، تمامی عطاری ها و مراکز سلامت و فروشگاه های ارگانیک را به همکاری دعوت می نماید.

مرکز خرید شکر قهوه ای

اینجا یک مرکز اصلی برای خرید شکر قهوه ای است و شما می توانید به اندازه نیاز خود شکر قهوه ای از ما خریداری کنید. برای مصارف خانگی و کلیه قنادی ها و مراکز سلامت.

قیمت شکر قهوه ای

قیمت هر کیلو شکر قهوه ای نیشکر ارگانیک ۹۰۰۰ تومان می باشد و ارسال آن به سراسر کشور و با قیمت عمده صورت می گیرد.

قیمت قند قهوه ای نیشکر

قیمت قند قهوه ای که از شکر نیشکر اصل تهیه شده، کیلویی ۱۲۰۰۰ تومان است و حداقل ارسال بار به سراسر کشور ۵۰ کیلو می باشد.

خرید شکر قهوه ای

برای خرید شکر قهوه ای اصل نیشکر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید. خرید برای همه امکانپذیر است و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فروش شکر قهوه ای

فروش شکر قهوه ای اصل نیشکر را از ما تهیه کنید. فرقی نمکند در اصفهان، تبریز، مشهد، تهران، خوزستان، ایلام، بوشهر، بندرعباس، کرمان، یزد، کرمانشاه، آذربایجان، همدان، گیلان، لرستان، مرکزی، شیراز، کرج و هر جای ایران عزیز باشید. ما برای شما ارسال می کنیم. این مجموعه در آستانه ۴ سالگی فعالیت خود می باشد و ضمن رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، مشتریان خود را بسیار محترم می شماریم.

حداقل فروش شکر قهوه ای به قیمت عمده ۵۰ کیلو می باشد.

۰۹۱۳۰۷۵۶۸۰۷
persian.sugarmarket@gmail.com
عضویت در کانال تلگرام
ارتباط مستقیم در تلگرام
ارتباط مستقیم در واتساپ

محصولات نیشکری:

شکر قهوه ای

قند قهوه ای

نبات قهوه ای

شکر سرخ

شکر پنیر قهوه ای

لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود.
لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید.
حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

برچسب ها

علی حاجی پور

با انواع محصولات شکر نیشکر شامل: شکر قهوه ای نیشکر، قند قهوه ای نیشکر، نبات قهوه ای نیشکر در خدمت شما هستیم. خوزستان شکرستان ایران است و با داشتن 9 شرکت کشت و صنعت نیشکر سهم قابل ملاحظه ای از شکر مورد نیاز کشور را تامین می کند. برای ثبت سفارش قبل از هر چیز با ما تماس بگیرید. و یا در تلگرام یا واتساپ پیغام بگذارید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهم بود. شماره تماس: 09169989534

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
قیمت بگیرید
1
در واتساپ آنلاین هستیم
سلام برای اطلاع از قیمت ها در واتساپ روی دکمه زیر کلیک کنید
Powered by