شکر قهوه ای

آیا شکر قهوه ای نیشکر ضرر دارد؟

آیا شکر قهوه ای نیشکر ضرر دارد؟آیا شکر قهوه ای نیشکر ضرر دارد؟

شکر قهوه ای را از کجا می توان تهیه کرد؟

آیا برای دیابت ضرر دارد؟

مضرات شکر قهوه ای تقلبی چیست؟

مصرف شکر

از گذشته های دور تاکنون شکر و مشتقات آن شیرین کننده طعم و مزه دهان ما بوده اند. تصور اینکه چای و شربت را تلخ و یا بی مزه استفاده کنیم، رنجش آور است. البته این که شکر سفید مضر است و باعث بیماری های فراوان می گردد هم درست بوده و بایستی جایگزینی برای این مورد باشد. شیرین کننده های مصنوعی هم وجود دارند اما لذتی که در خوردن شکر و قند طبیعی وجود دارد ما را از خرید منصرف می کند. شکر قهوه ای با اینکه رنگ و مزه متفاوتی با شکر سفید دارد، اما یادآور این برادر است.

شکر قهوه ای تقلبی

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که ممکن است شکر قهوه ای تقلبی هم وجود داشته باشد؟ شکر قهوه ای چند سالی است که اسمش سر زبانها افتاده و به عنوان جایگزین شکر سفید خود را معرفی کرده است. این شکر دارای املاح معدنی است و مضرات شکر سفید را ندارد، به شرطی که بصورت طبیعی تولید شده باشد. اگر بصورت طبیعی تولید شده باشد می تواند برای بیماران دیابتی و قلبی البته با تجویز پزشک مناسب باشد. نوع تقلبی آن از میکس شکر سفید و ملاس بدست می آید و شاید در نگاه اول قابل شناسایی نباشد. این نوع شکر بخاطر وجود ملاس صنعتی موجود در آن(که میکرب زدایی نشده) قابل استفاده نیست و خطرناک است.

برای اطلاع از قیمت روز محصولات ما:

قند قهوه ای 

شکر قهوه ای

نبات قهوه ای

به کانال تلگرام مراجعه بفرمایید.

برچسب ها

علی حاجی پور

اهل خوزستانم، سرزمین آب و آفتاب. شهر شوشتر(دارای دو شرکت کشت و صنعت نیشکر: کارون و امام خمینی می باشد). با انواع محصولات شکر نیشکر شامل: شکر قهوه ای نیشکر، قند قهوه ای نیشکر، نبات قهوه ای نیشکر در خدمت شما هستیم. خوزستان شکرستان ایران است و با داشتن 9 شرکت کشت و صنعت نیشکر سهم قابل ملاحظه ای از شکر مورد نیاز کشور را تامین می کند. برای ثبت سفارش قبل از هر چیز با ما تماس بگیرید. و یا در تلگرام یا واتساپ پیغام بگذارید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهم بود. شماره تماس: 09169989534

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن