آگهی
کارگاه خانگی

کارگاه تولید قند کله پرسی و بسته بندی خانگی

کارگاه تولید قند کله پرسی و بسته بندی خانگی.کارگاه تولید قند کله پرسی و بسته بندی خانگی.

مشاوره راه اندازی کارگاه خانگی تولید قند شکسته و کله.

آیا صرفه اقتصادی دارد؟

میزان سرمایه مورد نیاز چقدر باید باشد؟

قیمت دستگاه پرسی کله قند زنی چقدر است؟

ایده راه اندازی کارگاه کله قند زنی

آیا ایده راه اندازی کارگاه کله قند زنی اصولا درست است؟ آیا با هزینه کم می توان به سود اقتصادی در بلند مدت دست یافت؟ قبل از هر کاری بایستی مطالعاتی دقیق صورت گیرد، اگر قرار است هزینه و زمان ما صرف یک فعالیت اقتصادی قرار گیرد، لازم است اطلاعاتی در آن حوزه حاصل شود و شتابان اقدام نکرد. اینکه دیگران اجرا کرده و موفق شده اند، درست. اما آیا وضعیت و شرایط آن منطقه و شرایط دو بازار یکسان بوده؟ آیا اگر کسی در شمال کشور کارگاه تولید قند خانگی راه اندازی کرده و منجر به سودآوری شده، این دلیل خوبی برای اجرای همان کار توسط شماست؟ اطلاعات لازمه هرکاری است. اگر اطلاعات و آمار ما از یک محصول و شرایط حاکم بر بازار آن محصول داشته باشیم، شناختی از آن حاصل می شود و ما به این باور می رسیم که میتوان با ایجاد و راه اندازی این فعالیت به سود اقتصادی دست یافت.

چگونه شناخت حاصل می شود؟

گفتیم اگر میخواهیم شناخت نسبت به یک موضوع حاصل شود، به اطلاعات نیاز داریم. اما در چه مورد باید اطلاعات حاصل شود و این اطلاعات چه مولفه هایی دارد؟ سرمایه شما در چه حد است؟ سرمایه مورد نیاز برای کارگاه صنعتی و خانگی تولید قند کله و شکسته چقدر است؟ در کدام حوزه فعالیت کنم، تولید و خرد کردن و بسته بندی قند یا فقط خرد کردن و بسته بندی؟ قند خوب و مناسب برای خردکردن کدام است؟ به کجا بفروشیم؟ آیا صرفه اقتصادی دارد؟ قیمت دستگاه قند خردکنی و کله قندزنی چقدر است؟ و ….

جواب تمامی سوالات خود را در فایل زیر بخوانید.

نوع فایل: PDF

راه اندازی کارگاه تولید قند

برچسب ها

علی حاجی پور

محصولات ما: شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای، شکر سرخ، شکر پنیر قهوه ای. توجه داشته باشید که لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود. لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید. حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
شکر قهوه ای نیشکر اصل کیلویی 9000 تومان فله 25 کیلویی
قند قهوه ای نیشکر 12000 تومان فله 25 کیلویی
ارسال به سراسر کشور با باربری. حداقل ارسال 50 کیلو
کانال تلگرام     ارتباط مستقیم در تلگرام     کانال تلگرام اعتماد به ما 
ارتباط در واتساپ
بستن
بستن