آگهی
قند قهوه ای

قیمت فروش عمده خرید قند قهوه ای نیشکر

قیمت فروش عمده خرید قند قهوه ای نیشکرقیمت فروش عمده خرید قند قهوه ای نیشکر

فروش عمده قند قهوه ای نیشکر مرغوب فقط با یک تماس.

تفاوت قیمت قند قهوه ای نیشکر

برای خرید عمده قند قهوه ای نیشکر از مرکز و محل فروش عمده آن اقدام کنید.

مقایسه قند قهوه ای با قند سفید

قند قهوه ای نیشکر کاملا برعکس شکر سفید به رنگ قهوه ای سوخته و تیره ای رنگ می باشد. بصورت اختصاصی قند سفید را برای خوردن همراه با چای خرید می کنند و یکی از دلایل آن شیرین بودم دهان تا هنگام مصرف چای است. همانطور که می دانیم، قند سفید هنگام جویدن در بین لثه و دندان رسوخ و نفوذ می کند و به دلیل وجود مواد شیمیایی و اسیدی به تدریج دندان ها را دچار پوسیدگی می کند و این فقط یکی از مشکلاتی است که در مرحله اول و قبل از واردن شدن به بدن انجام می دهد. قند قهوه ای به دلیل داشتن مواد معدنی و نداشتن مواد اسیدی و شیمیایی مخرب، به دندان و بدن را آسیبی وارد نمی کند و با مواد معدنی همچون؛ کلسیم، فسفر، منیزیم و … موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می شود.

محل خرید قند قهوه ای نیشکر

از جمله محصولات “بازار شیرین ایران” قند قهوه ای نیشکر می باشد که کاملا سالم و طبیعی می باشد و ارسال آن همه روزه به نقاط مختلف کشور انجام می شود. از محل و مرکز اختصاصی فروش قند، نبات و شکر قهوه ای می توانید سفارش خود را برای ما ارسال کنید و یا اینکه از طریق کانال تلگرام اقدام به خرید قند قهوه ای نیشکر کنید. برای اطلاع از قیمت روز لینک تلگرام ما را کلیک کنید.


عرضه کننده:
علی حاجی پور
تلفن تماس:
۰۹۱۶۹۹۸۹۵۳۴
۰۹۳۸۷۸۰۲۱۱۰
ایمیل:
کانال تلگرام: t.me/sugarmarket
پاسخگویی ۸ صبح تا ۸ شب
قیمتها در کانال تلگرام درج شده اند،لطفاً فقط برای خرید و ثبت سفارش تماس بگیرید
برچسب ها

علی حاجی پور

محصولات ما: شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای، شکر سرخ، شکر پنیر قهوه ای. توجه داشته باشید که لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود. لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید. حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن