آگهی
شکر سرخ

فروش شکر سرخ اصل ایرانی

فروش شکر سرخ اصل ایرانی.

فروش نبات شاخه و چوبی و قند قهوه ای

قیمت شکر سرخ نیشکر اصل را از ما بخواهید.قیمت شکر قهوه ای نیشکر اصل

محل فروش عمده شکر قهوه ای مرغوب کجاست؟

برای خرید شکر قهوه ای اصل و باکیفیت به کانال تلگرام ما مراجعه بفرمایید.

شکر نیشکر اصل

از محصولات بی نظیر و خاص بازار شیرین ایران، شکر قهوه ای و سرخ نیشکر اصل می باشد و فروش عمده آن مدت زیادی است که در دستور کار قرار گرفته است. شکر نیشکر در مقایسه با شکر قهوه ای چغندر تفاوت بسیار دارد و شما می توانید این تفاوت را هم در ظاهر و رنگ و طعم و هم در میزان قیمت مشاهده نمود. شکر نیشکر اصل و باکیفیت دارای خواص بسیاری برای بدن می باشد و در قیاس با شکر سفید که حاوی مواد مضر برای بدن است و مواد معدنی آن بصورت غیرطبیعی و در طول فرایند تولید به آن اضافه شده است، در رتبه خیلی بالاتری از نظر سالم بودن و مفید بودن قرار دارد. همانطور که می دانید شکر نیشکر اصل در طول فرآیند تولید هیچ گونه مواد از بیرون به آن اضافه نمی شود و همان شکر خام است که فرآوری شده و کلیه مواد معدنی و آلی آن در محصول وجود دارد و حذف نمی شود.

خرید شکر قهوه ای

برای خرید و ثبت سفارش شکر قهوه ای نیشکر می توانید در کانال تلگرام ما عضو شوید و قیمت روز تمامی محصولات نیشکر مانند نبات و قند قهوه ای با عصاره گلاب و زعفران بصورت فله و بسته بندی شده تهیه بفرمایید. شکر قهوه ای را می توانید هم در بسته بندی ۷۵۰ گرمی و هم در کیسه های ۴۰ کیلویی فله سفارش دهید.

نبات چوبی و نبات شاخه نیز موجود است.

ارسال بار باربری به تمام نقاط کشور با کمترین میزان هزینه حمل.

منبع: http://bagas.ir

برچسب ها

علی حاجی پور

محصولات ما: شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای، شکر سرخ، شکر پنیر قهوه ای. توجه داشته باشید که لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود. لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید. حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
شکر قهوه ای نیشکر اصل کیلویی 9000 تومان فله 25 کیلویی
قند قهوه ای نیشکر 12000 تومان فله 25 کیلویی
ارسال به سراسر کشور با باربری. حداقل ارسال 50 کیلو
کانال تلگرام     ارتباط مستقیم در تلگرام     کانال تلگرام اعتماد به ما 
ارتباط در واتساپ
بستن
بستن