آگهی
قند قهوه ای

سایت اینترنتی قند قهوه ای نیشکر عمده

سایت اینترنتی قند قهوه ای نیشکر عمدهسایت اینترنتی قند قهوه ای نیشکر عمده

آیا از قیمت عمده قند قهوه ای نیشکر خبر دارید؟

فروش اینترنتی قند قهوه ای، نبات قهوه ای و شکر قهوه ای نیشکر
در بسته بندی های گوناگون آماده شده است.

به قیمت کارخانه خرید کنید.

کیفیت و قیمت در دنیای مجازی

یکی از مزایای دنیای مجازی و اینترنتی جهان امروز، بهره مندی از تنوع خدمات و محصولات با کیفیت های مختلف است. در روش سنتی، محصول و خدمت مورد نیاز را فقط از شهر و محله خود دریافت می کردیم. اما با گسترش روز افزون اینترنت و نفوذ آن در همه زمینه ها، شاهد تحولی بزرگ در امر خرید و فروش نیز هستیم. قیمت و کیفیت دیگر انحصاری نیست و رقابت حد و مرزها را شکسته است. شما با کمی گشت و گذار در اینترنت خواهید دید که محصولات با کیفیت و قیمتهای متنوع موجود است و تنها دغدغه ای که می توانیم داشته باشیم را در پاراگراف زیر به آن خواهیم پرداخت.

اعتماد در فروش اینترنتی

آیا باید به همه اعتماد کنیم؟ آیا همه مورد اعتماد هستند؟ چرا اعتماد می کنیم؟ از مسایل و موضوعاتی که افراد سودجو برای به دام انداختن مشتریان استفاده می کنند، پیشنهاد قیمت بسیار پایین و غیرواقعی است. قیمت پایینتر و سود بیشتر در معاملات ارقام می تواند وسوسه برانگیز باشد. قدری تامل کنیم، آیا برای این محصول پولی پرداخت نشده است؟ اگر پرداخت شده آیا فروشنده و یا کارخانه قصد ضرر و زیان مجموعه خود را داشته است؟ آیا این فروشنده محترم به دنبال حداقل سود هم نیست؟ آیا این یک حراجی بزرگ است؟ هر موقع قیمت خیلی پایین بود و فروشنده اصرار بر خرید شما داشت، شک کنید و ارتباط را قطع کنید. یک کلاهبردار اطلاعات کاملی در ارتباط با محصول ارایه شده ندارد. سوالات بیشتر بپرسید چون روزنه ها با سوالات شکافته می شوند.

نحوه خرید قند قهوه ای

برای خرید قند قهوه ای نیشکر بصورت عمده می توانید با ما در ارتباط باشید و یا در کانال تلگرام ما عضو شوید و از قیمت و تنوع محصولات اطلاع یابید. مطابق لیست قیمت موجود در کانال تلگرام، پرداخت خود را به دو شکل آنلاین و یا بصورت حضوری کارت به کارت و واریز کنید. محصول سفارش داده شده روز بعد به آدرس شما ارسال خواهد شد. محصولات از باربری به مقصد شما ارسال می گردند.


عرضه کننده:
علی حاجی پور
تلفن تماس:
۰۹۱۶۹۹۸۹۵۳۴
۰۹۳۸۷۸۰۲۱۱۰
ایمیل:
کانال تلگرام: t.me/sugarmarket
پاسخگویی ۸ صبح تا ۸ شب
قیمتها در کانال تلگرام درج شده اند،لطفاً فقط برای خرید و ثبت سفارش تماس بگیرید
برچسب ها

علی حاجی پور

محصولات ما: شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای، شکر سرخ، شکر پنیر قهوه ای. توجه داشته باشید که لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود. لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید. حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
شکر قهوه ای نیشکر اصل کیلویی 9000 تومان فله 25 کیلویی
قند قهوه ای نیشکر 12000 تومان فله 25 کیلویی
ارسال به سراسر کشور با باربری. حداقل ارسال 50 کیلو
کانال تلگرام     ارتباط مستقیم در تلگرام     کانال تلگرام اعتماد به ما 
ارتباط در واتساپ
بستن
بستن