آگهی
شکر قهوه ای

خواص شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتی

خواص شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتیخواص شکر قهوه ای برای دیابت در طب سنتی

خواص شکر قهوه ای برای دیابت و پوست در طب سنتی چیست؟

مضرات شکر قهوه ای کدامند؟

قیمت عمده شکر قهوه ای برای خرید و فروش چقدر است و از کجا تهیه کنیم؟

شکر قهوه ای در طب سنتی

شکر سرخ و شکر قهوه ای دفع کننده سرطان است و بدن را از سرطان ها غیر قابل نفوذ می کند. اما شکر سفید برعکس شکر قهوه ای مولد و ایجاد کننده انواع مرض ها و سرطانهاست. و در ادامه برای گرفتگی صدا اگر آن را با آب گرم و روغن بادام بنوشند مفید خواهد بود و قولنج و کولیت و ورم و باد روده نیز با شکر سرخ همراه با روغن گاو درمان می گردد . همچنین برای درد ناف و گرفتگی های شکمی و پاک کردن بقایای جفت از رحم زنانی که تازه وضع حمل کرده اند مفید است . در هنگام احتباس ادرار (بندآمدن ادرار) در مثانه نیز کاربرد دارد.

دیابت و شکر قهوه ای

شکر قهوه ای برای دیابت هم مفید است. این شکر به دلیل داشتن مواد معدنی طبیعی فراوان و برعکس شکر سفید تشدید کننده احوال افراد دیابتی نیست و جایگزین بهتری برای شکر و قند سفید است.سوال بسیاری از مشتریان ما و افرادی که با ما در تماس هستند این است که آیا شکر قهوه ای برای دیابت مفید است یا خیر؟ ناگفته پیداست شکر قهوه ای اگر طبیعی و اصل باشد( یعنی شکر سفیدی نباشد که برخی ملاس می زنند و قهوه ای رنگ تحویل مشتری می دهند) ضمن مضر نبودن آن، برای بدن مفید است و بهتر است بیماران مبتلا به دیابت با تجویز و اجاره پزشک مصرف نمایند.

ماسک پوست

این محصول همچنین باعث شادابی و طروات پوست نیز میگردد. هر پوستی که مرتباً پوسته پوسته می شود، پوست سالمی است چه از نظر کارکرد و چه از نظر ظاهر این امر باعث می شود که پوست بتواند راحت تر نفس بکشد و بعد از مدتی درخشندگی خاصی داشته باشد و همچنین پوست نرم تر می شود.

شکر قهوه ای را می توانید در بسته بندی های فله ۵۰ کیلویی و بسته بندی ۶۵۰ گرمی از ما بخواهید.


عرضه کننده:
علی حاجی پور
تلفن تماس:
۰۹۱۶۹۹۸۹۵۳۴
۰۹۱۳۰۷۵۰۶۸۰۷
۰۹۳۸۷۸۰۲۱۱۰
ایمیل:
کانال تلگرام: t.me/sugarmarket
پاسخگویی ۸ صبح تا ۸ شب
قیمتها در کانال تلگرام درج شده اند،لطفاً فقط برای خرید و ثبت سفارش تماس بگیرید
برچسب ها

علی حاجی پور

محصولات ما: شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای، شکر سرخ، شکر پنیر قهوه ای. توجه داشته باشید که لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود. لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید. حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن