آگهی
شکر قهوه ای

آیا شکر قهوه ای نیشکر ضرر دارد؟

آیا شکر قهوه ای نیشکر ضرر دارد؟آیا شکر قهوه ای نیشکر ضرر دارد؟

شکر قهوه ای را از کجا می توان تهیه کرد؟

آیا برای دیابت ضرر دارد؟

مضرات شکر قهوه ای تقلبی چیست؟

مصرف شکر

از گذشته های دور تاکنون شکر و مشتقات آن شیرین کننده طعم و مزه دهان ما بوده اند. تصور اینکه چای و شربت را تلخ و یا بی مزه استفاده کنیم، رنجش آور است. البته این که شکر سفید مضر است و باعث بیماری های فراوان می گردد هم درست بوده و بایستی جایگزینی برای این مورد باشد. شیرین کننده های مصنوعی هم وجود دارند اما لذتی که در خوردن شکر و قند طبیعی وجود دارد ما را از خرید منصرف می کند. شکر قهوه ای با اینکه رنگ و مزه متفاوتی با شکر سفید دارد، اما یادآور این برادر است.

شکر قهوه ای تقلبی

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که ممکن است شکر قهوه ای تقلبی هم وجود داشته باشد؟ شکر قهوه ای چند سالی است که اسمش سر زبانها افتاده و به عنوان جایگزین شکر سفید خود را معرفی کرده است. این شکر دارای املاح معدنی است و مضرات شکر سفید را ندارد، به شرطی که بصورت طبیعی تولید شده باشد. اگر بصورت طبیعی تولید شده باشد می تواند برای بیماران دیابتی و قلبی البته با تجویز پزشک مناسب باشد. نوع تقلبی آن از میکس شکر سفید و ملاس بدست می آید و شاید در نگاه اول قابل شناسایی نباشد. این نوع شکر بخاطر وجود ملاس صنعتی موجود در آن(که میکرب زدایی نشده) قابل استفاده نیست و خطرناک است.

برای اطلاع از قیمت روز محصولات ما:

قند قهوه ای 

شکر قهوه ای

نبات قهوه ای

به کانال تلگرام مراجعه بفرمایید.

برچسب ها

علی حاجی پور

محصولات ما: شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای، شکر سرخ، شکر پنیر قهوه ای. توجه داشته باشید که لسیت قیمت محصولات فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود. لطفا از تماس های غیرضروری پرهیز کنید. حداقل ارسال محصول به قیمت عمده یک کارتن یا یک کیسه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
شکر قهوه ای نیشکر اصل کیلویی 9000 تومان فله 25 کیلویی
قند قهوه ای نیشکر 12000 تومان فله 25 کیلویی
ارسال به سراسر کشور با باربری. حداقل ارسال 50 کیلو
کانال تلگرام     ارتباط مستقیم در تلگرام     کانال تلگرام اعتماد به ما 
ارتباط در واتساپ
بستن
بستن